Cumparaturi online sau telefonice: 021 256.15.69!
Livrare la domiciliu!
Va rugam sa va autentificati sau sa va creati un cont nou gratuit!
Vinuri De Colectie Distilate naturale din fructe - vinuri romanesti, distilate naturale, cadouri, magazin, virtual, vanzari
Orar ridicare comenzi de la SEDIUL NOSTRU: L-V 11-12 si 15-16.30. Vezi aici HARTA!
Produse
Utilizator nou?
Tuica de Prune

Angajari

VINO VERITAS COM - societate cu sediul in Bucuresti, specializata in comercializarea vinurilor premium, vinurilor vechi de colectie, a tuicilor si rachiurilor naturale imbuteliate in sticle realizate manual destinate cu precadere cadourilor, accesorii profesionale pentru servirea vinurilor.
Clientii actuali sunt: magazine de specialitate, magazine de vinuri, magazine cadouri si artizanat, retele de hipermarket-uri si supermarket-uri.
Tipul ofertei: Full time
Nivel cariera: Cu experienta (Non-manager)
Oras: BUCURESTI, Sector 3
Domeniul ofertei: Vanzari
Salariu: se discuta la interviul final

Descrierea postului:
- mentinerea relatiilor cu actuali clienti;
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea produselor firmei la clienti;
- realizarea targetului de vanzari lunar si a targetului de incasari;
- incasarea banilor de la clienti;
- raportari periodice catre management;
- experienta in HoReCa constituie un avantaj;
- experienta in lucru cu conturile speciale constituie un avantaj.
- participari la expozitii si alte manifestari.

Cerinte:
- carnet conducere
- experienta in domeniu
- cunostinte minim generale despre vinuri
- posibilitate de deplasare in tara 30% din program
- disponibilitate de deplasare ocazional in strainatate
- experienta in lucru cu instrumente de plata, BO, CEC-uri incasari cash
- cunostinte generale PC, e-mail, facebook, excel, office,
- capacitate de a invata lucruri noi.

Oferta (bonusuri, beneficii):
salariu, bonuri de masa, masina, telefon, computer, traininguri.

Detalii suplimentare produse pe www.tuicadeprune.ro si www.vinuridecolectie.ro

Ca urmare a procesului de recrutare vor trebui urmati urmatorii pasi.
Va rugam sa descarcati testul urmator si sa-l completati, apoi sa-l retrimiteti impreuna cu CV-ul dvs. prin aplicatie din josul paginii unde sunt 2 campuri pentru cele 2 documente: CV respectiv test.

Downloadati de aici documentul cu testul pentru aplicatie.

Va rugam sa specificati in CV una sau mai multe persoane – Nume si nr telefon – carora le putem solicita recomandari despre dvs., persoane cu care ati lucrat la penultimul sau antepenultimul loc de munca unde ati avut o pozitie similara.
In urmatoarea etapa va urma un scurt interviu telefonic cu persoanele care au fost selectate ca urmare a primei etape.
Ultima etapa o reprezinta interviul propriu-zis la sediul nostru unde vor fi verificate capacitatile dvs de a intocmi facturi, chitante, documente de plata, de a negocia, abilitati oratorice.

Nume si prenume: *
Telefon: *
Mesaj:
Upload CV: (format Word sau PDF)
Upload Document Oferta Test: (format Word, downloadat de mai sus)
Introduceti codul de securitate: aici:

Ghidul cumparatorului
Bookmark and Share

Link https://anpc.ro/ce-este-sal/
Link https://ec.europa.eu/consumers/odr
Link http://www.tuicadeprune.ro/tuica_colectie/sticla_cu_fruct_natural/
Harta siteului

Link http://www.paypal.com